Firmowe strony internetowe

Internet to medium z którego korzystają już niemal wszyscy. Ponad 92% przedsiębiorców posiada dostęp do Internetu, a 60% polskich internautów szuka w Internecie informacji o towarach i usługach. Tradycyjne sposoby reklamy racą na znaczeniu na rzecz witryn internetowych. Posiadanie strony internetowej jest istotnym element w zdobywaniu klientów.

Zastanów się sam, czy lubisz być atakowany przez reklamy w telewizji, bilbordy, ulotki czy sprzedawców telefonicznych? Odpowiedź jest prosta „nie”. I tu pojawia się przewaga strony internetowej.

Na własnej stronie możesz umieścić dowolną ilość informacji na temat oferowanych usług nie ponosząc za to żadnych dodatkowych kosztów. Twoja oferta i informacje są dostępne dla klienta przez 24h na dobę właśnie wtedy, kiedy on tego chce.

Nawet niewielka strona typu onepage z informacjami na temat świadczonych usług, i kontaktem może zmienić wizerunek postrzegania firmy. Ceny tego typu stron zaczynają się od 250,00 zł netto i jest to koszt jednorazowy. Do tego należy co prawda doliczyć około 130,00 zł netto utrzymania hostingu i domenu na rok, jednak w porównaniu z reklamami które ukazują chociażby w lokalnych gazetkach a po zakończeniu emisji nikt o nich nie pamięta lub ma problem, aby je odszukać koszt ten staje się naprawdę niewielki.

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się czy warto skontaktuj się z nami.

firmowa strona internetowa